Szalunki stropowe

LISTA ELEMENTÓW DOSTĘPNYCH W SPRZEDAŻY

Szalunki stropowe nazywane również deskowaniem to nowoczesne i bezpieczne rozwiązania idealne na każdą budowę. Wielkim atutem zastosowania tego rodzaju szalunków jest  łatwy  montaż co znacznie skraca czas wykonywanych prac. Zróżnicowane pod względem długości dźwigary pozwalają na wykonanie szalunków stropów o mocno skomplikowanych geometriach.

Składa się z gładkich i równych płyt, belek wsporczych H20, trójnogów oraz stalowych regulowanych podpór.
Umożliwia  wykonanie stropów z uskokami jak również schodów.

Podpora ocynkowana

Podpora ocynkowana

Wytrzymała ocynkowana podpora służąca do podpierania deskowania stropu. Płynna regulacja. Dostępne wysokości 1,8-3m; 2-3,5m; 2,25-4,5 m Nośność stempli do 20 kN.
ZAPYTANIE OFERTOWE

Dźwigar H20

Dźwigar H20

Dźwigary są podstawowymi elementami wchodzącymi w skład kompletnych konstrukcji szalunkowych. Umożliwiają montaż sklejki a także bezpiecznie przenoszą obciążenia od stropu na podpory. Dostępne są o długościach od 1,45 do 5,90m.
ZAPYTANIE OFERTOWE

Trójnóg

Trójnóg

Trójnóg do podpór służy jako zabezpieczenie przed przewracaniem podpór w trakcie ich ustawiania. Każdą nogę trójnogu można ustawić pod dowolnym kątem.
ZAPYTANIE OFERTOWE

Głowica krzyżowa

Głowica krzyżowa

Głowica krzyżowa stanowi podstawę do montażu dźwigarów typu H20. W zależności od ich ułożenia może uchwycić jeden lub dwa dźwigary.
ZAPYTANIE OFERTOWE

Sklejka szalunkowa

Sklejka szalunkowa

Sklejka szalunkowa jest elementem szalunku stropowego układana bezpośrednio na dźwigarach H20. Dzięki dużym wymiarom układanie trwa szybko i sprawnie. Można ją pociąć na mniejsze elementy. Służy również do wypełniania przestrzeni o nieregularnych kształtach w szalunku stropów wykonanym z płyt trójwarstwowych.
ZAPYTANIE OFERTOWE

Płyta trójwarstwowa

Płyta trójwarstwowa

Trójwarstwowa drewniana płyta szalunkowa to wysokiej jakości panele wykonane z drewna iglastego. Konstrukcja płyty wykona jest z trzech warstw klejonego drewna ułożonego do siebie prostopadle. Pokryta powłoką z żywicy melaminowej. Wytrzymałe płyty służące do wielokrotnego użytku. Dostępne w wymiarach 0,5 x 2 m i grubości 21 mm.
ZAPYTANIE OFERTOWE

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy