O nas

Oferujemy sprzedaż i wynajem szalunków budowlanych. Nasza oferta jest kompleksowa. Znajdują się w niej zarówno szalunki ścienne, jak i stropowe. Dostarczamy kompletne konstrukcje, jak i pojedyncze elementy szalunków. Realizujemy projekty indywidualne, dostosowując kształty, wymiary i ilość szalunków do potrzeb Klienta.

Służymy fachową poradą w obszarze doboru szalunków niezbędnych do realizacji danego projektu. Oferowane przez nas szalunki są wykorzystywane na licznych budowach. Znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkalnym jednorodzinnym i wielorodzinnym, biurowym, usługowym, przemysłowym i wielu innych. Natomiast nasi fachowcy to budowlańcy obecni na niejednym placu budowy, dysponujący ogromną wiedzą w temacie szalunków i ich dostosowania do potrzeb projektów.

Szalunki Complex tworzy grupa fachowców z doświadczeniem zdobytym na licznych placach budowy. Działamy z dużym zaangażowaniem, ponieważ budownictwo to nasza pasja. Pozwala nam to być na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi, które chętnie wdrażamy w produkcji.

Jak pracujemy

Główną osią naszej działalności jest sprzedaż oraz wynajem systemów szalunkowych. Działamy w tym obszarze kompleksowo, oferując wszelkiego rodzaju szalunki niezbędne w dzisiejszym budownictwie. Nowoczesny, efektywny w pracy sprzęt, doświadczony zespół i dopracowane procedury umożliwiają nam szybkie działanie bez rezygnacji z jakości świadczonych usług. Przynależność do dużej Grupy Budowlanej Complex umożliwia nam oferowanie usługi deskowania w konkurencyjnych cenach.

Chcąc wykorzystać nabywaną latami wiedzę i niemałe doświadczenie, nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży gotowych szalunków. Realizujemy projekty deskowania zarówno dla Klientów prywatnych jak i firm. Bez względu na wielkość planowanej budowy, przygotujemy dla Państwa kompletny projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Uwzględniając potrzeby Klienta staramy się zawsze dobrać najlepsze rozwiązania. 

Dążąc do pozycji lidera w branży, stawiamy sobie za cel zapewnienie naszym Klientom wszechstronnego wsparcia. Poza doradztwem w zakresie doboru szalunków czy wykonania projektu, służymy również wsparciem merytorycznym w kwestii montażu. Doświadczenie budowlane naszych fachowców oraz współpraca z partnerami z grupy Complex okazują się w tym obszarze nieocenione.

CO NAS WYRÓŻNIA

Stale doskonalimy swoje usługi, spełniając coraz wyższe wymagania Klientów.
Nasze udane projekty i docenienie ze strony kontrahentów to najlepsze wynagrodzenie dla naszych starań.

Konkurencyjne ceny

Nowoczesny sprzęt w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem pracowników pozwalają nam minimalizować koszty. Dzięki temu nasze usługi są tańsze niż u konkurencji

Najwyższa jakość sprzętu

Jakościowy produkt może być efektem pracy tylko najlepszego sprzętu. Korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń, pracujących z maksymalną precyzją.

PROJEKT DESKOWANIA

Chcemy, aby nasze produkty były idealnie dopasowane do potrzeb Klientów. Dlatego wykonujemy kompletne projekty, określając wymaganą ilość podpór i dźwigarów.

Dogodna lokalizacja

Skądkolwiek się do nas wybierasz, jesteśmy blisko! Wszystko za sprawą naszej lokalizacji – kilkanaście kilometrów od centrum Krakowa, zaraz przy głównej obwodnicy miasta.

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy